Aktuality

news-img.png

Jak ušetřit při nákupu oblečení

09.09.2012


Nákupy oblečení: Rady, jak ušetřit tisíce

 

Období letních slev je pryč a v obchodech se to hemží lákavou podzimní kolekcí. Ovšem ty ceny... Poradíme vám, jak na to.

1. Nakupujte v aukcích

Pokud máte přístup k internetu a trochu času, není nic jednoduššího – podívejte se na zboží, které se nabízí v aukcích. Jde totiž o zajímavý způsob, jak můžete výhodně nakoupit. Prodávající určí vyvolávací cenu a minimální výši příhozu. A vy? Pokud se vám daný kousek líbí, stačí, když cenu potvrdíte a v případě, že je více zájemců, dle možností přihazujete. Některé portály nabízejí i možnost koupit zboží ihned za pevnou cenu. Možná se to nezdá, ale ženy, které tento způsob vyzkoušely, si jej nemohou vynachválit! Ne nadarmo se aukcím říká adrenalinovaný sport pro ženy. Tímto způsobem můžete pořídit nové i použité zboží. Ušetříte nejen na něm, ale i na poštovném. Na výběr máte spousty aukčních portálů, za zmínku stojí například www.aukro.cz

 

Jak nenaletět?

Na aukčních portálech mohou inzerovat jen registrovaní inzerenti. Než věc koupíte podívejte se, jaké má prodejce na portálu hodnocení. Pokud jej ostatní hodnotí jako spolehlivého, který věci posílá a odpovídají popsanému stavu, nemusíte se bát nakupovat. Je-li u prodejce více negativních hodnocení, raději se mu vyhněte.

 

Jak platit?

Nejobvyklejší způsob je platba převodem, peníze tedy posíláte předem na účet a po jejich připsání vám prodejce věc zašle. Pokud z nějakého důvodu nemůžete převodem zaplatit, informujte se předem, zda vám bude věc zaslána na dobírku. V tomto případě ale počítejte, že se vám poštovné výrazněji zvýší.


 

2. Zajeďte si do Freeportu

Pokud to nemáte daleko k hranicím, zajeďte si do Free shopu.. Ceny se pohybují o 30 až 70 % níže než v klasických obchodech! Jedná se totiž o tzv. outlet, tedy o nové zboží, ale z právě dobíhajících kolekcí. Outlet můžete zakoupit také v outlet centru Praha Štěrboholy.

Nabídku dětského outlet oblečení naleznete také v našem shopu, či v našich prodejnách, které sídlí na adrese Praha Holešovice, Komunardů 38, či v Chomutově na hlavním náměstí 1.Máje 10, přímo nad prodejnou Rodinka.

Bližší informce o našich prodejnách naleznete na www.secondhand-woow.cz/html/index_html.html nebo v záložce www.secondhand-bazarek.cz/kontakt.html mezi kontakty.

Velmi oblíbeným místem k nákupům je také Freeport Hatě u Znojma, první outletové centrum u nás a zároveň jedno z největších ve střední Evropě. Nakupovat zde můžete v 65 obchodech, a to zboží světových značek, např. Nike, Adidas, Puma, Diesel, Calvin Klein, Versace, Ha M či Next

.
Více najdete na www.freeport.cz.

 

3. Vyzkoušejte bazárky

Velmi výhodně můžete nakoupit nové i používané zboží v internetových bazárcích nebo přímo v kamenných second hand prodejnách, které jsou díky své oblíbenosti ve všech větších městech. A tam kde nejsou prodejny secondhandu, tam je vhodnou a oblíbenou alternativou nákup v internetovém secondhadu neboli bazárku pro děti.

Objednané zboží Vám doručí kurýrní služba nebo Česká Pošta přímo domů na adresu a při objednávání po internetu máte možnost oblečení, které Vám nevyhovuje ať již z důvodu špatné velikosti či rozdílného vzhledu vrátit do 14 dnů.

Při výběru internetového obchodu, kde budete nakupovat ale vždy dbejte na recenze či doporučení, ne všechny e-shopy jsou kvalitní a solidní. Nejlepší je doporučení, které Vám dá například kamarádka a v případě že ve Vašem okolí nikdo nemá zkušenosti s nákupem v internetovém secondhand - bazárku, naleznete recenze třeba na obchody.heureka.cz/secondhand-bazarek-cz/recenze/.

 

Nákupem oblečení na děti, které rostou doslova jako z vody, se dá ušetřit a nemusíte ustoupit na kvalitě. Stačí pouze vědět kde... :-)


Zpět do obchodu
item item

3x ponožky pro holky nové

75 Kč

Velikost: 128

Detail
Detail

Aktuality

Slevy dětského oblečení

11.01.2018

Tak jako každý rok po Vánocích, jsme pro Vás připravili více než 1000ks zlevněného dětského oblečení.

celý článek

Vánoční provoz a doručovací doby zásilek 2017/2018

07.12.2017

Vážené zákaznice, Vánoce se již kvapem blíží a některé z Vás s námi oslaví již sedmé Vánoce... :-) a tak jako každoročně si Vám dovolujeme připomenout, že v předvánočním čase se doručovací doba České pošty vzhledem k jejímu předvánočnímu vytížení protahuje až na dvojnásobek. Týden není v tuto dobu nic ojedinělého.....využívejte tedy raději dopravu balíčků kurýrní službou GLS, která je již téměř rok za stejnou cenu jako Pošta a zpravidla Vám balíček doručí do dvou až třech pracovních dnů.....

celý článek

Dětské oblečení LEVNĚ

23.08.2017

Stále zvažujete na čem ještě ušetřit nějakou tu korunu v rodinném rozpočtu a přitom neslevit z kvality ???

celý článek

Novinky na váš email