Aktuality

news-img.png

Secondhand v době ekonomické recese

07.05.2012
Jak jsme již avizovali, díky vysoké kvalitě nabízeného secondhand oblečení v našem shopu, získáváme stále nové a nové zákaznice. Svoji zásluhu na tom má i vysoká kvalita nabízeného zboží, spokojenost zákazníků potvrzuje i hodnocení na obchody.heureka.cz/secondhand-bazarek-cz/recenze/Díky Vašim připomínkám a přáním navyšujeme postupně ode dnešního dne množství vkládaných produktů a to nejen secondhand ale i outlet. Vkládáme tak dětské oblečení pro aktuální roční dobu a od tohoto měsíce máme předpokládanou měsíční nabídku někde okolo 7.000 až 8.000 ks novinek.


Neni příznivá doba a proto se snažíme nabízet kvalitu značkového oblečení za přijatelnou cenu, mnoho lidí tak dnes raději sáhne po oblečení, které nabízí dětský bazárek, protože ví, že výlet na hřiště či zakoupení zmrzliny nese oblečení našich nejmenších dost nelibě. Kvalita versus cena, po česku - hodně muziky za málo peněz.....to je moto, kterým se snažíme řídit. Nenabízíme tedy nějaký levný šunt, ale vysoce kvalitní dětské bazarové oblečení za přijatelné ceny.Naši nabídku dopňujeme dle aktuálnosti a počasí. V jarních měsících jsme doplňovali především mikiny, které naleznete na www.secondhand-bazarek.cz/produkty/detske-mikiny-svetry.html a také ve větším množství secondhand kalhoty. Protože jak je již zvykem, děti oblečení nejen že nosí, ale také ho s oblibou likvidují, nadostává se tudíž určitých věcí ani v secondhandu, jedná se především o tepláky pro kluky a tak tento nedostatek řešíme prodejem nových bavlněných tepláků, které jsou také velmi oblíbené. Kompletní nabídku dětských kalhot, tepláků a kraťasů naleznete na www.secondhand-bazarek.cz/produkty/kalhoty-teplaky-kratasy.html


Nyní, kdy nám už léto klepe na dveře, doplňujeme převážně dívčí tuniky, dětská trika s krátkými rukávy a tílka které jsou všechny v kategorii www.secondhand-bazarek.cz/produkty/detska-trika-kosile.html , dále pak kraťasy, dětské kloboučky, kšiltovky, plavky a to i pro kojence. Mikiny, kalhoty a šusťákové bundy doplňujeme také, ale v závislosti na poptávce a prodeji.


Celoročně průběžně doplňujeme nabídku kojeneckého oblečení pro miminka, které naleznete na www.secondhand-bazarek.cz/produkty/kojenecke-body-overaly.html a  v ostatních kategoriích, kde si můžete zvolit svoji požadovanou velikost a vybírat tak pouze v omezeném výběru. Pro nastávající maminky máme vlastní kategorii těhotenské oblečení, kde se dají vybrat například těhotenské kalhoty, šaty či tunika. Kompletní nabídku pak naleznete po kliknutí na www.secondhand-bazarek.cz/produkty/tehotenske-obleceni.htmlBudeme se maximálně snažit, aby jste byli s naší nabídkou maximálně spokojeni a nemuseli hledat jiné alternativy jak nakoupit levné dětské oblečení než to, které nabízí náš dětský bazárek.


Zpět do obchodu
Detail
Detail

Aktuality

Slow fashion - pomalá móda, která šetří přírodu

24.05.2019

Koncept slow fashion šetří životní prostředí a bojuje proti plýtvání přírodními zdroji a bezmyšlenkovitému nakupování, kdy byl zákazník marketingem vychován a donucen k tomu aby nakoupoval v hesle "Nekup to, když je to tak levné" Jednou z možností, jak nakoupit pomalou módu je nákup v secondhandu

celý článek

Dětské oblečení kvalitně a levně - internetový bazárek Šatníček

03.12.2018

Kvalitní second hand Vám nabízí dnes již i internetové on line shopy. Jedná se o moderní dětské oblečení, převážně značkové, za velmi nízkou cenu. Dovážené hlavně z Anglie a Skotska.

celý článek

Secondhand pro děti

30.11.2018

Sklad od 1.1.2019 na nové adrese Během Vánočních svátků se stěhujeme se do nově zrekonstruovaných skladů. Tím dojde i k několika změnám ohledně osobních odběrů v Letňanech.

celý článek

Novinky na váš email