Aktuality

news-img.png

Jak ušetřit při nákupu oblečení

09.09.2012


Nákupy oblečení: Rady, jak ušetřit tisíce

 

Období letních slev je pryč a v obchodech se to hemží lákavou podzimní kolekcí. Ovšem ty ceny... Poradíme vám, jak na to.

1. Nakupujte v aukcích

Pokud máte přístup k internetu a trochu času, není nic jednoduššího – podívejte se na zboží, které se nabízí v aukcích. Jde totiž o zajímavý způsob, jak můžete výhodně nakoupit. Prodávající určí vyvolávací cenu a minimální výši příhozu. A vy? Pokud se vám daný kousek líbí, stačí, když cenu potvrdíte a v případě, že je více zájemců, dle možností přihazujete. Některé portály nabízejí i možnost koupit zboží ihned za pevnou cenu. Možná se to nezdá, ale ženy, které tento způsob vyzkoušely, si jej nemohou vynachválit! Ne nadarmo se aukcím říká adrenalinovaný sport pro ženy. Tímto způsobem můžete pořídit nové i použité zboží. Ušetříte nejen na něm, ale i na poštovném. Na výběr máte spousty aukčních portálů, za zmínku stojí například www.aukro.cz

 

Jak nenaletět?

Na aukčních portálech mohou inzerovat jen registrovaní inzerenti. Než věc koupíte podívejte se, jaké má prodejce na portálu hodnocení. Pokud jej ostatní hodnotí jako spolehlivého, který věci posílá a odpovídají popsanému stavu, nemusíte se bát nakupovat. Je-li u prodejce více negativních hodnocení, raději se mu vyhněte.

 

Jak platit?

Nejobvyklejší způsob je platba převodem, peníze tedy posíláte předem na účet a po jejich připsání vám prodejce věc zašle. Pokud z nějakého důvodu nemůžete převodem zaplatit, informujte se předem, zda vám bude věc zaslána na dobírku. V tomto případě ale počítejte, že se vám poštovné výrazněji zvýší.


 

2. Zajeďte si do Freeportu

Pokud to nemáte daleko k hranicím, zajeďte si do Free shopu.. Ceny se pohybují o 30 až 70 % níže než v klasických obchodech! Jedná se totiž o tzv. outlet, tedy o nové zboží, ale z právě dobíhajících kolekcí. Outlet můžete zakoupit také v outlet centru Praha Štěrboholy.

Nabídku dětského outlet oblečení naleznete také v našem shopu, či v našich prodejnách, které sídlí na adrese Praha Holešovice, Komunardů 38, či v Chomutově na hlavním náměstí 1.Máje 10, přímo nad prodejnou Rodinka.

Bližší informce o našich prodejnách naleznete na www.secondhand-woow.cz/html/index_html.html nebo v záložce www.secondhand-bazarek.cz/kontakt.html mezi kontakty.

Velmi oblíbeným místem k nákupům je také Freeport Hatě u Znojma, první outletové centrum u nás a zároveň jedno z největších ve střední Evropě. Nakupovat zde můžete v 65 obchodech, a to zboží světových značek, např. Nike, Adidas, Puma, Diesel, Calvin Klein, Versace, Ha M či Next

.
Více najdete na www.freeport.cz.

 

3. Vyzkoušejte bazárky

Velmi výhodně můžete nakoupit nové i používané zboží v internetových bazárcích nebo přímo v kamenných second hand prodejnách, které jsou díky své oblíbenosti ve všech větších městech. A tam kde nejsou prodejny secondhandu, tam je vhodnou a oblíbenou alternativou nákup v internetovém secondhadu neboli bazárku pro děti.

Objednané zboží Vám doručí kurýrní služba nebo Česká Pošta přímo domů na adresu a při objednávání po internetu máte možnost oblečení, které Vám nevyhovuje ať již z důvodu špatné velikosti či rozdílného vzhledu vrátit do 14 dnů.

Při výběru internetového obchodu, kde budete nakupovat ale vždy dbejte na recenze či doporučení, ne všechny e-shopy jsou kvalitní a solidní. Nejlepší je doporučení, které Vám dá například kamarádka a v případě že ve Vašem okolí nikdo nemá zkušenosti s nákupem v internetovém secondhand - bazárku, naleznete recenze třeba na obchody.heureka.cz/secondhand-bazarek-cz/recenze/.

 

Nákupem oblečení na děti, které rostou doslova jako z vody, se dá ušetřit a nemusíte ustoupit na kvalitě. Stačí pouze vědět kde... :-)


Zpět do obchodu
Detail
Detail

Aktuality

Expedice zásilek během Vánoc a svátků

03.12.2021

Vážené zákaznice, ve čtvrtek 22.12.2022 jsme zde letos naposledy a budeme až těsně před Silvestrem, ale pouze pracovníci na skladu a na dodání NOVINEK. Expedice a příprava zásilek, včetně pracovníků na telefonu a emailu proběhne až 02.01.2023

celý článek

Změny v osobním odběru HOLEŠOVICE

26.08.2019

Vážené zákaznice, osobní odběr v Holešovicích je stále ZDARMA. Od 1.9.2019 si ale nově objednávky budete moci vyzvednout již pouze jako celek a nevyhovující oblečky zaslat balíčkem přes pobočku jakékoliv Zásilkovny nebo donést opět zabalené jako balíček zpět na výdejní místo ( obchod Holešovice ) viz. Reklamace, vrácení zboží K zásilce vždy přiložíte vyplněný reklamační formulář který naleznete na naších stránkách, viz reklamace zboží. Zpětný svoz jak přes Zásilkovnu, tak i přes obchod je zpoplatněn 49,- které Vám budou odečteny z ceny zboží. Částku Vám poukážeme zpět na účet, který vyplníte do formuláře. K tomuto opatření musíme přistoupit jak z účetních tak logistických důvodů. Děkujeme za pochopení, kolektiv obchodu.

celý článek

Slow fashion - pomalá móda, která šetří přírodu

24.05.2019

Koncept slow fashion šetří životní prostředí a bojuje proti plýtvání přírodními zdroji a bezmyšlenkovitému nakupování, kdy byl zákazník marketingem vychován a donucen k tomu aby nakoupoval v hesle "Nekup to, když je to tak levné" Jednou z možností, jak nakoupit pomalou módu je nákup v secondhandu

celý článek

Novinky na váš email