Aktuality

news-img.png

Sponzorovali jsme Andersenovu noc v ZŠ F.Fajtla

05.04.2011

V rámci programu akce, Šatníček předal menší dar pro místní knihovnu a v závěru dopoledne byl v zahradě ZŠ zasazen historicky první strom Pohádkovník, který v brzké době přijde osobně pokřtít jeho kmotr filmový režisér Zdeněk Troška.
Tímto také děkujeme všem zůčastněným a zvláštní poděkování patří PhDr. Magdaleně Hochmanové.
Fotky můžete shlédnout po kliknutí na náš odkaz na facebooku v horní části stránek.

Váš Šatníček.cz


Zpět do obchodu
item item

Pruhované body pro holky nové

75 Kč

Velikost: 86

Detail

Aktuality

Dětské oblečení kvalitně a levně - internetový bazárek Šatníček

03.12.2018

Kvalitní second hand Vám nabízí dnes již i internetové on line shopy. Jedná se o moderní dětské oblečení, převážně značkové, za velmi nízkou cenu. Dovážené hlavně z Anglie a Skotska.

celý článek

Secondhand pro děti

30.11.2018

Sklad od 1.1.2019 na nové adrese Během Vánočních svátků se stěhujeme se do nově zrekonstruovaných skladů. Tím dojde i k několika změnám ohledně osobních odběrů v Letňanech.

celý článek

Dětský on line bazárek - chytře a levně

22.03.2018

Na českém trhu je v současné době velké množství firem, které nabízí levné oblečení pro děti a kojence. Několik řetězců je dokonce v každém větším městě. Nabízejí dětské oblečení za velmi nízké ceny, člověku se nechce ani věřit, že to za tuto cenu dokáže někdo vyrobit, protože dětské triko s obrázkem Star Wars nebo Minnie v ceně triička není jenom materiál na výrobu, cena práce, přeprava, ale i autorská práva Disney, která většinou tvoří až 20% ceny konečného produkt...

celý článek

Novinky na váš email