Aktuality

news-img.png

Dětský on line bazárek - chytře a levně

22.03.2018

.... v tento okamžik je načase se zeptat, jak to, že to tričko s Minnie stojí jenom 55,- Kč???
Vždyť někdo musel sklidit len, udělat z něj látku, obarvit, nastříhat, ušít triko, potisknout obrázkem, zabalit, dovézt do Evropy, naskladnit v centrálním skladu, expedovat na pobočku prodejny, vybalit, navěsit, inzerovat reklamou v televizi a následně prodat.....to jsou jenom pracovní úkony, kde není započítána cena přepravy, nájem v centrálním skladu a nájem prodejny, včetně paliv a energií, které musíme připočítat k této ceně za práci.....a k tomu ještě cena za autorská práva.

Celý tento proces lze částečně pochopit a vysvětlit následovně:

- oblečení šijou převážně děti, které pracují 10 - 12 hodin denně za pouhé 2 dolary v rozvojových zemích třetího světa a to vše pod rouškou rozvojové pomoci
- používají se nekvalitní materiály, aby vstupní náklady na výrobu byly co nejnižší
- využívá se námořní přepravy v kontejnerech dle vytížení, to znamená, že trička putují okolo světa, jak potřebuje kontejnerová loď a vyloží se při cestě. Tedy že trička plují v kontejnerech několik týdnů a aby ve vlhkém a agresivním prostředí moře nedošlo k poškození, jsou trička drsně chemicky ošetřena.

Díky této praxi se tričko dostane do celního skadu v ČR se vstupní cenou někde okolo 10 Kč bez daně....

Je jen na Vás, jestli budete tuto praxi podporovat a nakupovat sice pěkné, ale zároveň nekvalitní dětské oblečení, které je na úkor nízké ceny vyráběno dětmi.

My Vám nabízíme alternativu - oblékejte své děti chytře.

Nákupem second hand oblečení získáte originální kousek, v prémiové kvalitě, již vypraný a tudíž i s nízkou šancí, že se Vám po vyprání srazí a hlavně značkového výrobce, kde je garantováno, že nízká cena není vykoupena dětskou prací.

Děkujeme, že při nákupu přemýšlíte :-)Zpět do obchodu
Detail
Detail

Aktuality

Dětské oblečení kvalitně a levně - internetový bazárek Šatníček

03.12.2018

Kvalitní second hand Vám nabízí dnes již i internetové on line shopy. Jedná se o moderní dětské oblečení, převážně značkové, za velmi nízkou cenu. Dovážené hlavně z Anglie a Skotska.

celý článek

Secondhand pro děti

30.11.2018

Sklad od 1.1.2019 na nové adrese Během Vánočních svátků se stěhujeme se do nově zrekonstruovaných skladů. Tím dojde i k několika změnám ohledně osobních odběrů v Letňanech.

celý článek

Dětský on line bazárek - chytře a levně

22.03.2018

Na českém trhu je v současné době velké množství firem, které nabízí levné oblečení pro děti a kojence. Několik řetězců je dokonce v každém větším městě. Nabízejí dětské oblečení za velmi nízké ceny, člověku se nechce ani věřit, že to za tuto cenu dokáže někdo vyrobit, protože dětské triko s obrázkem Star Wars nebo Minnie v ceně triička není jenom materiál na výrobu, cena práce, přeprava, ale i autorská práva Disney, která většinou tvoří až 20% ceny konečného produkt...

celý článek

Novinky na váš email