O firmě

 

1. Provozovatel internetového obchodu - Secondhand Bazárek.cz, Šatníček.cz


Jsme elektronický obchod, zabývající se prodejem převážně kojeneckého a dětského second hand textilu a outletu.

Technickým správcem Secondhand-Bazarek.cz je  Fialová Petra., zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, podnikající na základě Živnostenského oprávnění s IČ : 74386859.
Sídlo a obchodní kancelář : K Remízku 303, 250 63 Veleň
 

2. Naše zboží


Cesta Vámi vybraného zboží začíná již přímo v Anglii nebo Skotsku, kde ho pro Vás nakupujeme prostřednictvím naší velkoobchodní firmy second-hand-velkoobchod.cz a po převozu do našich skladů v Praze, je dále pečlivě dotříděno tak, aby kvalita odpovídala Vašim požadavkům.
Jednotlivé kusy proto dále třídíme dle pohlaví, druhu a velikostí tak, aby jste při pravidelném doplňění sortimentu dvakrát týdně měli pestrý a široký výběr.
Vytříděné a připravené zboží poté označíme ID, oceníme a fotíme. Aby docházelo k co nejmenším světelným a barevným odchylkám při focení, používáme speciální osvětlení s podáním barvy světla Ra 99 a barvou světla 5.400 Kelvinů, což je v současnosti nejvhodnější dostupné přirozené osvětlení. Díky tomu nemusíme fotky dodatečně barevně upravovat, o úpravu velikostí fotografií se postará automatický systém v rámci eshopu.
Vyfocené zboží se souběžně s focením zadává do systému, měří a popisuje. Zadané zboží se zařazuje dle přidělených ID do regálů tak, abychom ho pro Vás posléze nemuseli dlouho hledat.
V den expedice připravíme každou zásilku, vyřídíme administraci a vše pečlivě zabalíme. V tento okamžik je balíček připravený na cestu k Vám.

 

3. Výhody nákupu v Šatníčku

 

  • léta zkušeností získaných přímým stykem se zákazníky v obchodech secondhand-woow, kde si také můžete kvalitu našeho zboží prohlédnout a osobně vyzvednout objednávku a neplatit poštovné
  • možnost osobního odběru na 2 kontaktních místech viz. kontakt, neplatíte poštovné!!!
  • provozujeme kamenné obchody a neschováváme se za anonimitu internetového prodeje
  • jsme přímí dovozci second hand textilu z Anglie a Skotska ( velkosklad Velvary a prodejní sklad Praha Letňany ) a proto rychle reagujeme na poptávku trhu či změny počasí 
  • na rozdíl od konkurence nezahlcujeme nadměrně naše stránky méně kvalitním či méně atraktivním zbožím ( bílá body, jednobarevná trika, apod. ), toto zboží je v nabídce pouze v nutně potřebném množství a za odpovídající cenu
  • zboží, které se neprodá nebo neodpovídá kvalitou, likvidujeme dalšími formami odprodeje ( hrabárny p Klečka, bleší trhy Praha p. Radosta ) a charitativní činností ( Diecéze v Chomutově )
  • zboží doplňujeme dvakrát týdně a díky propracovanému systému rezervací a objednávek můžete nakupovat až po dobu 3 týdnů a celý Váš nákup si nechat zaslat v jedné zásilce
  • možnost diskuzí a přátelství na Facebooku, ze kterého získáváte aktuální informace
  • velká nabídka, nízké ceny, krátké dodací lhůty a osobní profesionální přístup

Aktuality

Dětské oblečení LEVNĚ

23.08.2017

Stále zvažujete na čem ještě ušetřit nějakou tu korunu v rodinném rozpočtu a přitom neslevit z kvality ???

celý článek

Omezený provoz ve dnech 9. - 11. srpna

02.08.2017

Vážené zákaznice, ve dnech 9.8.2017 - 11.8.2017 budeme mít volno, po tuto dobu nebudou odesílány balíky a nebude možný ani osobní odběr zásilek. Objednávky objednané nebo uhrazené v tuto dobu budou odeslány v pondělí 14.8.2017 Děkujeme za pochopení, hezké prázdniny secondhand - bazarek satnicek.cz

celý článek

HURÁÁÁ PRÁZDNINY

21.06.2017

Vážené zákaznice, tak se opět přehoupl rok a jsou tu opět letní prázdniny, během kterých jako každý rok na přelomu srpna začneme zařazovat do nabídky našeho second hand eshopu novou nabídku podzimní a zimní dětské second hand oblečení.

celý článek

Novinky na váš email